Aktualności

Czym Sekretny Mikołaj zajmował się ostatnio?

Wesołych Świąt!

Opublikowano: 10/11/2018

Wesołych Świąt!

Minął kolejny rok i mam nadzieje, że niektórzy z Was po raz kolejny będą losowali prezenty z rodziną i przyjaciółmi.

Mikołaj był bardzo zapracowany w tym roku, ale udało mu się zrobić jedną rzecz o którą wielu z was prosiło: od teraz można znaleźć osobę którą się wylosowało na stronie wydarzenia a nie tylko w wiadomości email tak jak wcześniej. Powinno to rozwiązać problemy które niestety przydarzały się czasami, kiedy wiadomości email nie dochodziły do odbiorców.

Możliwość zmiany imion i awatarów jest zaplanowana na przyszły rok.

Sekretny Mikołaj życzy zdrowych i serdecznych świąt dla wszystkich użytkowników.

Witamy w roku 2017!

Opublikowano: 24/10/2017

Witam wszystkich bardzo serdecznie w roku 2017! To już drugi rok istnienia strony Sekretnego Mikołaja. Sezon prezentów zbliża się do nas małymi kroczkami i mam nadzieje, że w tym roku nasza strona będzie się cieszyła wśród Was taką samą popularnością jak rok temu.

Jesień dopiero co zawitała za oknem, a do Świąt zostały jeszcze dwa pełne miesiące. Dlatego też nie chcę Wam zawracać za bardzo głowy prezentami a jedynie przypomnieć o naszym istnieniu i podzielić się nowościami na ten rok.

Odświeżyliśmy trochę stronę, usprawniliśmy niewielke szczegóły, ale przede wszystkim dodaliśmy nową opcję o którą prosiło nas najwięcej osób w zeszłym roku: możliwości wykluczenia pewnych par ucestników z wylosowania siebie nawzajem. Słyszeliśmy o przypadkach, gdzie mąż i żona i tak kupiliby sobie nawzajem prezent, więc na losowaniu z przyjaciółmi chcieli obdarować kogoś innego. Innym razem, wnuczka pomagała swojej babci zalogować się na stronie i wziąć udział we wspólnym losowaniu. Wobec tego nie chciała, żeby wylosowały się nawzajem, co by zepsuło niespodziankę.

Od teraz jest to możliwe, a poniżej znajdziecie krótkie wprowadzenie jak to zrobić:

Wystarczy zaznaczyć nową opcję przy tworzeniu wydarzenia:

Pierwszy obrazek

Na stronie wydarzenia zostaniecie poinformowani, że przed losowaniem będziecie mogli wybrać pary uczestników, które nie wylosują się nawzajem:

Drugi obrazek

Następnie, na stronie losowania pojawi się przycisk “Ogranicz losowanie”:

Trzeci obrazek

Który pozwala wybrać parę uczestników, którą chcielibyśmy żeby się nie wylosowała nawzajem:

Czwarty obrazek

Trzeba uważać, bo jeśli wykluczy się zbyt dużo par, to losowanie może być niemożliwe do przeprowadzenia!